Apartmány Apolon nabízí  pobyty v komfortním prostředí a výborné podmínky pro vaření. Apartmány se nacházejí v různých patrech a několika různých budovách. Apartmány Apolon jsou plně vybaveny včetně ložního povlečení a ručníků.

Kuchyně jsou vybaveny elektrickým sporákem, absorbátorem, mikrovlnovkou, vařícící konvicí, ledničkou s mrazákem, sušírnou pro nádobí, pračkou, příborovými sety a jídelnými příbory. Obývací pokoje jsou vybaveny klimatizacemi. Všechny apartmány disponují s jedným nebo dvěma balkóny opatřeny stolkem a židličkami a sušičkou  prádla.Rezervačný Systém Reseliva

Obecný popis všech apartmánů:

-Světlá obývací místnost s rozkládacím gaučem, stolem, skříňkou pod televizi, kabelovou televizí, klimatizací. Balkóny obývacích místností jsou s výhledem na bazén, akvapark nebo na jinou budovy komplexu Apolon.

-V kuchyni jsou k dispozici lednička kombinovaná s mrazákem, sporák, odsávač par, odkapávač, pračka, kuchyňská linka a skříňky, nádobí na  vaření a příbory. Klienti  komplexu mohou využít výborné podmínky pro vaření.

-Všechny koupelny  mají sprchový kout, umyvadlo, WC. Ve všech koupelnách je také elektrický bojler s individuální regulací teploty.    

- Klimatizace pouze v obývacím pokoji.

Studio

Ubytování ve studiích je vhodné pro maximálně 3 osoby. V každém studiu jsou 3 lůžka, z  nich 2 lůžka vedle sebe. Studia  jsou vybavena kuchyňským koutem se sporákem, mikrovlnou troubou, ledničkou, nádobím na  vaření a příbory. V blízkosti kuchyňského koutu je jídelní stůl. Studia mají balkóny s plastovým stolem a plastovými židlemi. Pračka není ve studiích k dispozici. V koupelně je sprchový kout.


CENY A AKČNÍ NABÍDKY


ONLINE REZERVACE

 
  
 Studio pro tři osoby / tři samostatné postele; manželská postel a samostatné lůžko; manželská postel a pohovka /

  
 Studio pro dva a dítě v dětské postýlce


Apartmány s jednou ložnicí o rozloze 56 m2

Apartmán disponuje s jednou ložnicí, obývákem s kuchyňským koutem, koupelnou s WC, balkónem, chodbou. Ložnice je vybavena dvěma oddělenými lůžky nebo manželská postel. V obýváku je rozkládací gauč pro dvě osoby. Maximální  počet turistů: dva na základních lůžkách a dva na rozkládacím gauči. K dispozici je klimatizace jen v obývacím pokoji.

CENY A AKČNÍ NABÍDKY


ONLINE REZERVACE


Apartmán s jednou ložnicí o rozloze 56 m2

(jen jeden je k dispozici) 

Luxusně zařízený apartmán s plně vybavenou kuchyní, komfortní jídelním koutem a posezením s velkým rozšířeným pohovceložnice s manželskou ortopedickou postelí a velkou šatní skřínímoderně zařízenou koupelnu s hydromasážní sprchou kabině aJe to ideální místo pro dlouhodobý pobyt.


CENY A AKČNÍ NABÍDKY

ONLINE REZERVACE
Apartmány s dvěma ložnicemi o rozloze 86 m2

Apartmány disponuje s dvěma ložnicemi, obývákem s kuchyňským koutem, 2 koupelnami s WC, 2 balkóny a chodbou. Jedna ložnice je vybavena lůžkem na 2 osoby, druhá je vybavena dvěma oddělenými lůžky. Obývak s rozkládacím gaučem pro dvě osoby.  Maximální  kapacita: 6 lidí z nichž 4 na základních lůžkách a 2 na rozkládacím gauči.

CENY A AKČNÍ NABÍDKY


ONLINE REZERVACETrojložnicový byt s plochou 110 m2

Apartmány tohoto typu disponují třemi samostatnými ložnicemi, z nichž jsoudvě vybaveny ložnicemi a třetí je vybavená dvěma lůžky, vělkým obývacím pokojem spolu s kuchyňskou lonkou, ve kterém je taky rozkládající gauč na dvě osoby, jsou taky dvě koupelny a dvabalkony s různými pohledy.

Apartmán a vhodný hlavně k ubytování max.8 osob, z toho 6 dospělých a 2 děti


CENY A AKČNÍ NABÍDKY


ONLINE REZERVACE


 


Home        Apartmány         Umístění         Ceny         Galerie        Recenze        KontaktyCopyright by Real Experience Ltd 2010-2018