UMÍSTĚNÍ

“Apartmány Apolon”  jsou součástí  komplexu Apolon, který se nachází mezi Ravdou a Nessebarem. Komplex  je situován v klidném prostředí, daleko od rušných a hlučných  ulic, přitom však v blízkosti restaurací, obchodů a nočních podniků.

“Apartmány Apolon”  jsou vhodné pro klienty všech věkových kategorií, rodiny s dětmi nebo páry a  obzvlášť pro klienty, kteří dávají přednost větší nezávislosti a vlastní organizaci stravování během pobytu.

Pláž “Olympijské naděje” je proslulá svou čistotou a upraveností, žlutým jemným pískem i klidným mořem a je vzdálena jen 3 minuty chůze od “Apartmánů  Apolon”.

Pláž známá také jako “Pláž s vrakem lodi” je  vybavena  slunečníky a lehátky v blízkosti jsou ještě snack bar, velké množství různých míst srychlým občerstvením a restaurací.

Autobusová zastávka městských autobusů (Evridika) se nachází cca 150 m od komplexu Apolon. Tudy vedou linky spojující Burgas s Ravdou, Nessebarem a Slunečným pobřežím a také linky na letiště Burgas. Zajímavá atrakce v blízkosti je akvapark, nacházející se ve vzdálenosti pouze 300m ot komplexu Apolon.


Užitečné informace

Nejbližší restaurace se nachází v komplexu Apolon, v budově  Apolon 7, pracovní doba je každý den od 8:00 do 24:00h.

Obchod s potravinami v komplexu Apolon se nachází v budobě Apolon 5, pracovní doba je od 8:00 do 24:00h.

Nejbližší lékárna se nachází v centru vesničky Ravda – 2 km.

Nejbližší lékař je v malé poliklinice “Zdravna kashta Nessebar” – na ulici Ivan Vazov – 2km od komplexu Apolon.

Nejbližší supermarket otevřený 24h denně  se jmenuje “Mladost” a nachází se v centru Nessebaru, vedle hotelu Marieta Palace, ve vzdálenosti asi 2km ot komplexu Apolon.

Trh s ovocem a zeleninou je v centru Ravdy. Tam se také nachází supermarket Lidl s pracovní dobou 8:00 - 23:00h.

Restaurace a zábavní podniky v blízkosti jsou: restaurace “Varvari” v Ravdě, restaurace “Čevermeto” – Nessebar, restaurace “Zlatna Ribka”, Mai Tai, restaurace “Vigo”, restaurace “Andromeda”.

Autobusová linka - №7 se pohybuje ve směru Ravda – Nessebar – Slunečné pobřeží

Linka №10 se pohybuje ve směru Nessebar-Ravda-Acheloj-Pomorie-Sarafovo (letiště)-Burgas
Informace o destinaci

Komplex Apolon se nachází mezi vesnicí Ravda a starobylým městem Nessebar, které jsou vzájemně spojeny písečnou pláží, která na sever pokračuje na Slunečné pobřeží, Svatý Vlas a Elenite, a na jih se rozprostírá přez Nessebar až k městečku Acheloj. Tato překrásná část pobřeží nabízí malebné zálivy, přírodní zlatisté duny, skalní vrcholky a široké písečné pláže.

Ravda se nachází 16km ot Burgasu a asi 6km od hlavního letoviska bulharského jižního  černomoří – Slunečného pobřeží. Díky svým dvěma prostorným a členitým písečným zálivům, rozděleným starým rybářským přístavištěm, se svými živými uličkami, posetými restauracemi, kavárnami a obchůdky se suvenýry, se svými strmými uličkami vedoucími k pláži a svou pohostinnou atmosférou, Ravda nabízí svým návštěvníkům vzrušující, osvěžující a zcela pohodovou dovolenou.

Jednou z nejatraktivnějších charakteristik Ravdy jsou překrásné podmínky pro dovolenou.  Spolu s opalováním na pláži a plaváním, turisté mohou vyzkoušet také potápění v čisté mořské vodě, windsurfing a jachting na členitém pobřeží od časného rána až do pozdních večerních hodin.  V případě, že noční kluby, rušné diskotéky a divoké plážové párty jsou podle vašeho vkusu, Slunečné pobřeží, kde si jistě vyberete, je vzdáleno jen pár minut cesty.

Vesnice Ravda je v bezprostřední blízkosti města Nessebar a je jedním z nejnavštěvovanějších turistických míst v okolí i kvůli romantickému a klidnému okolí. Vynikající umístění vesnice zaručuje skvělé dopravní spojení, což jí činí lehce dostupnou pro návštěvníky, hosty a turisty. Hlavní tah Varna-Burgas vede pouze asi 1km ot Ravdy a pravidelné linkové minibusy se pohybují ve směru Ravda-Nessebar-Slunečné pobřeží a Nessebar-Ravda-Burgas.

Jestliže má člověk potřebu utéci od každodenního napětí a dynamiky velkého města, Ravda je vynikající volba pro dovolenou. Ravda je místo, kde ticho je potěšením a různé krásy všude okolo. Tiché zálivy a mořské vlny, které líně rozlévají pěnu po horkém písku – neodolatelný zážitek, který si můžete dopřát.

Nessebar je vzdálen pouze 2km od Apartmánů “Apolon” a je lehce dostupný i pěšky, nebo autobusem či taxíkem. Nessebar má statut  muzejního města a archeologické a architektonické rezervace. Stará část města je přitažlivým místem pro romantické procházky těsnými dlážděnými uličkami, mezi malými obchůdky nabízejícími ručně  vyráběné suvenýry – keramiku, pletené oblečení a šperky. Nádherná starosvětská atmosféra je předpokladem pro strávení nezapomenutelné dovolené.


Vzdálenosti:

- Z Nessebar - 2 km

- Z Slunečné pobřeží turistického letoviska - 3 km

- Z letiště v Burgasu - 30 km

- Města Burgas - 35 km

- Od moře a nejbližší písečné pláže, organizované pro turisty - 200 m

Aqua park - 300 m (viz za komplexu
)


Ostatní letovisek u Černého moře v krátké vzdálenosti:

Slunečné pobřeží, Sveti Vlas, Elenite, Pomorie

Nejbližší lékařské centrum - Nessebar

Pošty - ve vesnici Ravda a městem Nessebar


Prosím, použijte následující odkazy pro více informací o bodech zájmu v tomto regionu:

Nessebar - starověký a moderní část

John Aliturgetos kostel sv

Old Windmill

Bazilika

Nessebar Přístavy

Historická fakta NessebHome        Apartmány         Umístění         Ceny         Galerie        Recenze        Kontakty

 


 Copyright by Real Experience Ltd. 2010-2018