POŁOŻENIE

Apartamenty „Apolon” są częścią Kompleksu Apolon znajdującego się między Rawdą i Neseberem. Znajdują się w cichym miejscu, z daleka od ożywionych i głośnych ulic, a jednocześnie blisko do restauracji, sklepów i nocnych klubów. Apartamenty „Apolon” polecane są turystom w każdym wieku, z lub bez dzieci i szczególnie tym, którzy wolą być niezależni i sami organizują sobie wyżywienie w czasie urlopu. Plaża „Olimpijskie nadzieje” słynna ze swojego delikatnego żółtego piasku i spokojnego morza znajduje się tylko 3 minuty pieszo od Apartamentów „Apolon”. Plaża znana jako „Plaża zatopionego statku” jest wyposażona dla turystów w parasole i leżaki, a niedaleko mieści się snack bar, wiele innych miejsc do jedzenia i restauracji. Przystanek autobusowy transportu miejskiego ( „Evridika”) jest tylko 150 m. ot samego kompleksu Apolon. Stamtąd odjeżdżają autobusy łączące Burgas z Rawdą, Neseberem, Słonecznym Brzegiem, jak i autobusy w kierunku lotniska w Burgas. Ciekawą atrakcją w pobliżu jest Aqua Park oddalony o 300 m. z kompleksu „Apolon”.


NIEZBĘDNA INFORMACJA

Restauracja najbliżej położona znajduje się w kompleksie Apolon, w budynku Apolon 7 i jest czynna w godzinach od 8.00 do 24.00 każdego dnia.

Sklep spożywczy w kompleksie Apolon znajduje się w budynku Apolon 5 i jest czynny od 8.00 do 24.00

Apteka położona najbliżej jest w centrum Rawdy – 2 km.

Punkt pomocy medycznej położony najbliżej to „ Zdravna Kashta Nesebar” – ulica Ivan Vazov – 2km. Od kompleksu Apolon.

Najbliżej położony całodobowy supermarket nazywa się „Mladost” i znajduje się w centrum Neseberu, obok hotelu Marieta Palace w odległości 2 km. Od kompleksu Apolon.

Bazar owoców i warzyw znajduje się w centrum Rawdy. Tam jest także sklep LIDL otwarty w godzinach od 8.00 do 23.00.

Restauracje i centra rozrywki w pobliżu to: Restauracja „Varvari” w Rawdzie, restauracja „Chevermeto” – Nesebyr, restauracja „Zlatna ribka” , MaiTai, restauracja „Vigo”, restauracja „Andromeda”.

Linia autobusowa №7 jeździ według rozkładu Rawda-Nesebyr-Słoneczny Brzeg

Linia autobusowa №10 jeździ według rozkładu Nesebyr-Rawda-Aheloy-Pomorie-Sarafovo (Lotnisko)-Burgas.
INFORMACJA O DESTYNACJI

Kompleks Apolon znajduje się między wioską Rawda i starym miastem Neseberu, połączonych między sobą piaskową linią, która na północ prowadzi do Słonecznego Brzegu, Świetego Vłasu i Elenite, na południe rozciąga się do Neseberu i Aheloy. Ta przepiękna część linii brzegowej zachwyca cudownymi zalewami, naturalnymi żółtymi wydmami, skalistymi wzgórzami i obszernymi piaszczystymi plażami.

Rawda znajduje się 16 km od Burgas i około 6 km od największego kurortu na wybrzeżu południowym Morza Czarnego – Słonecznego Brzegu. Ze swoimi dwoma obszernymi i wijącymi się piaszczystymi zalewami, rozdzielonymi przez stary rybacki kej, z ożywionymi uliczkami, pełnymi restauracji, knajp, kawiarni i sklepów z pamiątkami, ze swoimi stromymi uliczkami, wiodącymi do plaży i gościnną atmosferą Rawda proponuje swoim gościom niezapomniany, odświeżający i w pełni relaksujący wypoczynek.

Jedną z największych atrakcji Rawdy są cudowne warunki wypoczynku. Wraz z kąpielami słonecznymi na plaży i pływaniem turyści mogą praktykować i nurkowanie w czystej morskiej wodzie, windsurfing i żeglarstwo nad wybrzeżem od świtu do późnego wieczoru. A w przypadku gdy nocne bary, głośne dyskoteki i dzikie party na plaży są dla was atrakcją Słoneczny Brzeg jest tylko kilka minut drogi od Rawdy.

Wioska Rawda leży blisko do miasta Nasebyr i jest jednym z najbardziej atrakcyjnych turystycznych miasteczek w gminie przez romantyczną i spokojną atmosferą. Cudowne położenie wioski gwarantuje wspaniałe połączenia transportowe, które to powodują, że jest łatwo dostępna dla gości, odwiedzających i turystów. Główna droga Varna-Burgas jest oddalona tylko o kilometr od Rawdy, a regularne połączenia mikrobusowe jeżdżą w kierunku Rawda-Nesebyr-Słoneczny Brzeg i Nesebyr-Rawda-Burgas.

Jeżeli człowiek potrzebuje uciec od codzienności i dynamiki dużego miasta, Rawda jest cudownym wyborem wypoczynku. To jest miejsce, gdzie cisza jest słodyczą a piękno jest wszędzie. Ciche zalewy i morskie fale, które rozlewają pianę na ciepłym piasku – niezapomniane przeżycie, które może być Wasze.

Nesebyr jest tylko w odległości 2 km od Apartamentów „Apolon”, jest także łatwo dostępny pieszo, autobusem czy taksówką. Jest on miastem-muzeum – archeologiczno-architektonicznym rezerwatem. Stara część miasta jest przyciągającym miejscem dla romantycznych spacerów po ciasnych, brukowanych uliczkach, między małymi sklepikami, proponującymi ręcznie wykonane pamiątki- ceramikę, tkactwo i biżuterię. Przepiękna antyczna atmosfera jest wpisana w niezapomniany wypoczynek.


Odległości:

- Od miasta Nessebar - 2 km

- Od Słonecznego turystycznej Plaża - 3 km

- Z lotniska w Burgas - 30 km

- Od miasta Burgas - 35 km

- Od morza i piaszczystej plaży, zorganizowanej dla turystów - 200 m

Aqua Park - 300 m (patrz za kompleksem)

 

Inne ośrodki Morza Czarnego w niewielkiej odległości:

Słoneczny Brzeg, Święty Włas, Elenite, Pomorie

Najbliższe centrum medyczne - w Nessebar

Urzędy pocztowe - w miejscowości Rawda, w mieście Nesebyr

 


Główna      Apartamenty      Lokalizacja      Ceny      Galeria      Opinie      Kontakt

 


Copyright by Real Experience Ltd. 2010-2018