Warunki rezerwacji w Apartments ApollonPOLITYKA ZAKWATEROWANIA:

Zakwaterowanie odbywa się od 12.00-18.00.

Wykwaterowanie od 9.00 do12.00.

Przy korzystaniu z apartamentu między 14.00 a 18.00 godziną płaci się 50% wartości ostatniego noclegu.

Płatności dokonuje się gotówką, drogą bankową, kartą kredytową lub debetową. Depozyt 100 Euro na pokrycie szkód może być zabrany przy zakwaterowaniu przez pracownika recepcji. Depozyt ten jest oddawany przed wyjazdem gości w pełnym rozmiarze, jeżeli nie stwierdzono szkód.

 

POLITYKA DEPOZYTÓW, ANULACJI I NIEPOJAWIENIA SIĘ

Depozyt przy rezerwacji – 20% od całkowitej kwoty za wskazany pobyt.

Anulowanie rezerwacji:

Przy anulowaniu rezerwacji 30 dni przed datą przyjazdu – opłata nie jest pobierana.

Przy anulowaniu rezerwacji na mniej niż 30 dni przed przyjazdem – włącznie z niepojawieniem się, opłata wynosi 20% ot całkowitej kwoty za wskazany pobyt.

Przy skróceniu pobytu po zajęciu apartamentu, pieniądze za niewykorzystane noclegi nie są zwracane.

Ważne! Wydatki za przelewy są na rachunek turystów. Odnosi się także do warunków anulacji dokonanej i zapłaconej rezerwacji.

 

INNE WAŻNE WARUNKI, JEŻELI REZERWUJECIE U NAS

Proszę przeczytać uważnie przed dokonaniem u nas rezerwacji!

Jak i kiedy rezerwować:

Apartamenty „Apolon” są bardzo popularne i oferują cudowną współzależność „jakość-cena”. Aby być pewnym, że są wolne apartamenty w wybranym prze Was terminie i, że skorzystacie z dużych zniżek przy wczesnej rezerwacji; zachęcamy do rezerwacji u nas jeszcze przed marcem.

Specjalne wymagania:

Specjalne wymagania nie będą zagwarantowane, jeżeli nie będą zgłoszone przy procesie rezerwacji.

Basen:

Proszę zauważyć, że basen jest bezpłatny i jest wliczony w cenę wynajmu. W basenie z kącikiem dla dzieci jest waszym obowiązkiem zadbać o bezpieczeństwo dzieci.

Utrzymanie:

Wszystkie uszkodzenia, incydenty, problemy i zguby należy zgłaszać osobie dyżurującej w obiekcie niezwłocznie po zaistnieniu aby można było zareagować szybko i adekwatnie.

Problemy techniczne należy zgłaszać w biurze kompleksu, aby zagwarantować ich naprawę w jak najkrótszym czasie. Dostępu do apartamentu nie mają inne osoby oprócz zarządcy na dyżurze i sprzątaczki. Jeżeli ktoś inny, przedstawiający się za pracownika technicznego chce wejść do waszego apartamentu niezwłocznie poinformujcie o tym zarządcę na dyżurze.

Szkody:

Gdy wynajmujecie od nas apartament oczekujemy, że będziecie się starać nie spowodować żadnych szkód. Osoba odpowiedzialna, która wynajmuje apartament zgadza się ponieść pełną odpowiedzialność za każdą zgubę lub szkodę, spowodowaną przez osoby przebywające w apartamencie w czasie pobytu i potwierdza, że zapłaci kwotę, potrzebną na remont lub naprawę.

Zachowanie:

Prosimy o ciche i godne zachowywanie się podczas pobytu w naszych apartamentach. Życzymy udanego pobytu i dobrego wypoczynku, ale wymagamy aby nie przeszkadzać innym gościom w kompleksie.

Reklamacje:

Jeżeli macie jakąkolwiek przyczynę do reklamacji i niewygody podczas pobytu w apartamentach „Apolon” proszę nas niezwłocznie o tym poinformować!

Wypadki losowe:

Nie ponosimy odpowiedzialności za problemy i opóźnienia wynikające ze strajków, politycznego niezadowolenia i niestabilności, pożarów, powodzi, wybuchów wulkanicznych, problemów transportowych i innych okoliczności, które nie są bezpośrednio pod naszą kontrolą. Sugerujemy wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia, które to pokryje tego typu szkody przy podobnych wypadkach.

Odpowiedzialność:

W przypadku problemu z naszej strony, odpowiedzialność będzie ograniczona do zwrotu pełnej kwoty, wpłaconej za pobyt klienta.

Inne warunki:

Baseny to cudowne miejsce szczególnie podczas letnich dni. Większość osób nie chce wypoczywać w miejscach, gdzie nie ma basenów ale prosimy uważać gdyż nasze baseny nie są chronione i nie ponosimy odpowiedzialności za incydenty spowodowane przy korzystaniu z basenów w kompeksie „Apolon”. Pamiętajcie, że basen jest miejscem niebezpiecznym dla waszych małych dzieci i osób, które nie mogą pływać. Prosimy, bądźcie ostrożni!